.

בפגישה אישית של שעה וחצי נדייק את הזהות העסקית שלך כך שהמסרים שלך יצאו בצורה מחוברת אלייך ואל הקהל שלך וימשכו את הלקוחות המדוייקים עבורך. 

רוצה?

 לקביעת שיחת התאמה, הרשמ/י כאן:

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

.

פגשתי אישה מקסימה בעלת יכולת חיבור לפנימיות שלי. הרגשתי יכולת לסמוך עליה וכך יכולתי להיפתח בפניה ולדבר על דברים עמוקים ומשמעותיים שקרו בחיי ללא קושי. העבודה עם לילך הייתה מאוד מעמיקה. לילך אפשרה לי להגיע ממש לשורש של הדברים ולקבל זוויות חדשות שלא חשבתי עליהן. יצאתי מהמפגש עם הרבה מאוד תובנות על העסק שלי ועל הגדרת קהל  היעד שלי. זה מרגיש לי נכון ומדויק . אני ממליצה לכל אחת ואחד לקחת את התהליך בזרועות פתוחות . תודה לילך !

חווה זלוטניק

.

חוויה חיובית בכל הקשר. דיוק, הכלה, הבנה, מיקוד הרבה מעבר לפגישת טיפול רגילה בעיניי.. הרגשתי שלתוך השעתיים הצלחת לאסוף ולמקד אותי ואת כל מה שלמדתי מכל שיטה/ טיפול אחר שעברתי!- זו מיומנות מופלאה ואני כבר כמהה לשבת איתך שוב לפגישה נוספת תודה ושוב תודה על התובנות שהארת לי. תאמיני או לא.. לא היה יום השבוע שלא חשבתי/ דיברתי על מה שעברתי איתך במפגש.

שחר יפית באבקוב

.

מיקוד ופשטות שמובילים להצלחה !!!
הרגשתי נוח, פתוח, משוחרר,
האווירה והשאלות שלך כיוונו אותי ועזרו לי להבין מהו המוצר שלי.
אני יודע שזה הצעד.... מאוד משמעותי עבורי תודה רבה לך.

חיים נער

.

מיקצוענית אמיתית !
בתהליך מובנה היא הובילה אותי למסקנה מה התחום שבו עלי להתרכז.
היא משלבת חומר ורוח בצורה מאוד הרמונית.
ולסיכום : מדריכה מקסימה !

גיל מירן

.

הפגישה איתך מיקדה אותי.  נתת לי להבין מה אני מוכרת. מה להגיד לאנשים שאני פוגשת אפילו בסופר :-). הבנתי מה בעצם אני משווקת.  העבודה איתך היא חוויתית ועמוקה.  איתך אפשר לפתוח כל קושי בשיווק והוא לאט לאט מתפוגג... תודה רבה

מירב הדס

.

עברנו איתך תהליך שהיה מעניין להיות בתוכו, ומקסים לראות את תוצאותיו.

הגענו אליך 3 מטפלות עם רעיון לשיתוף פעולה ועזרת לנו לדייק מאוד את מה שאנחנו רוצות לכדי מוצר. ההרגשה היא שכל אחת הגיעה מעולם המושגים שלה, ועזרת לנו לישר קו, כדי להתחיל משהו משותף מנקודת זינוק מאוזן.

המילה דיוק לא סתם חוזרת על עצמה, כי זה כ"כ משמעותי בתהליך ההגדרה העצמית והעסקית.

אם היו נקודות בהם היה לי יותר קל לוותר לעצמי, הכנסת מוטיבציה. אם היו נקודות בהם התקשנו במציאת הקשר כקבוצה, דאגת שנגיע לפתרון.

היום יש לנו הגדרות מאוד ברורות, לחוזקות שלנו, ליתרונות שאנחנו מביאות, הבנה עמוקה של כל אחת והעסק שלה כמו גם של השותפות.

תודה על תהליך מהיר, מדוייק ויעיל!

 מרחב הבחירה

שילוב מומחים לטיפולי תודעת גוף רגש

הרשמו כאן לקביעת שיחת התאמה:

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.